Ultracore
Welcome, you have just landed to Ultracore community page.
Feel free to join with our friendly and awesome community :3
-
We are feeling lonely today becuase we are fresh Very Happy Hop in and start creating something great Razz

Home of Digital Gods!

Newest registred user is: Pengaboy, Welcome!
Our forum is under construction at the moment (Translating into English). We are sorry about uncomfort situations related to this.
NOTE: We DO NOT support facebook!

You are not connected. Please login or register

Mõtteterad/Thoughts. [Täiendatud/Updated 17.03.2017]

Millise mulje jättis teile see tekst?

0% 0% [ 0 ]
67% 67% [ 2 ]
33% 33% [ 1 ]
0% 0% [ 0 ]
Total Votes : 3

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

Esimene osa
Tere.

Nii alustatakse tavalist pöördumist kellegi poole jälgides teatud tava.
Kui rääkida nüüd tavadest siis on neid mõistagi meeletult, liigitudes kehakultuurist kuni
rahvustavadeni välja.
Põhjus miks alustasin ma seda kirja just selle omapärase tavaga peitub selle levikus.
Sõna ``Tere`` on laialdaselt levinud ülemaailma. Sellegipoolest kirjutatakse ta üldiselt enda rahvuskeeles, näiteks nagu Inglise keeles kirjutatakse see sõna hoopis ``Hello``.
Kuigi sõna tähendus on ediselt sama.
Sellegipoolest pole sõna tere alati mitte siira mõttega. Inimene võib väljendada seda erinevalt kasutades selleks oma hääletooni.
Just hääletoon on see mis otsustab tihtipeale ära millise eesmärgiga on teatud sõna üteldud.
Asi läheb aga põnevaks kui sõna on paberil. Sellisel juhul peab aga inimene tajuma vastavalt kirja sisule millise tooniga on see mõeldud.
Tava on ilmselt ka see, kuidas inimene ennast väljendab, ning sellepärast ongi äärmiselt tähtis rõhk siin õigekirjal. Tõsi ma ei suuda küll paraku garanteerida et siin kirjas puuduksid igasugused grammatika vead. Seega olen tänulik kui keegi annab mulle ka vahepeal tagasisidet kirjavigade kohta. Ning minuarust on kirjavigadel ilmselgeks põhjuseks kirja koostaja oskused, tahtejõud ning veel kuhjaga asjaolusid mille lahtiseletamine võtaks juba ise niivõrd pika aja.
Kuid, kuna mulle tegelikult meeldib kirjutada sest esiteks see maandab pingeid ning võimaldab avalda enda mõtteid ka laiemale maailmale.
Mis mõtetesse puutub,
siis neid on mul ikka omajagu. Asjaolu on ka see et seda kirja kirjutades püüan ma seletada asju lahti sedasi nagu näen ma neid oma peas. Ja nagu sa ilmselt juba märganud oled siis on
ka see kiri üks mõttetera minu arusaamadest. Kuna kõike millest ma rääkida sooviks ei jõua ma nagunii ära kirjutada, hoolimata sellest pingutusest seda teha siis oleksin väga tänulik teile lugejad. Ja otseloomulikult olen ma inimene kes sooviks ära kuulata ka küsimused ning arvamused. Aga täna kavatsen ma kirjutada midagi minu mõistes keskmist mõõtu kirja.
Sest mul on vajadus tähelepanu järele. Ja just tähelepanuvajadus on üks huvitav nähtus sest inimene vajab seda vaatamata oma isiksusele. Muidugist on igal inimesel omad piirid tähelepanu jaoks. Mina olen rohkem selline tagasihoidlik kuju kes eriti lavadele ei roni.
Aga võta sa näpust samas tekib ka minul vahest selline tunne nagu tahaks särada.
Minupuhul on see ilmselt tingitud minu enda tagasihoidlikusest kuna mul puudub julgus astuda lavadele ja teha suuremaid koosolekuid. Üldiselt armastan ka vältida suuremaid massiüritusi. See on ilmselt ka üks põhjus miks ei astu ma selle jutuga kuhugile suurele lavale vaid postitan selle oma vähetuntud foorumisse. Konks on ehk selles et tunnen et minu tegevuste vastu ei tunta piisavalt huvi sest ma ise ei tekita seda. Jah ma pean siinkohal juba ütlemagi et selle teksti üks põhimõte on meelitada oma lehele rahvast, ning ilmselt kui sa seda juba loed siis läksid sa õnge. Selle õnge minemise all ei mõtelnud ma mitte midagi halba, lihtsalt on ju teada, tuntud tõsiasi et inimesed on ikka enda saavutuste üle rõõmsad.
Aga kuna teemasid on tõesti palju millest kirjutada siis ei suuda ma hetkel edasi mõtelda –
See on tavaliselt see koht kus mul on tõmme sigareti järele, seega teen nüüd väikse pausi kohe. Aga kindlasti olen huvitatud teie arvamustest millest ma kirjutada võiksin.
Seda kirja siin kirjutades on mul juba nüüdseks tõusnud enesekindlus.
Ehk selletöttu et näen juba vaikselt tulemust, hägust kui siiski.
Mis puutub aga kirja hägususse siis arvutis kirjutades on mugav kustutada Smile.
Jäävad ära igasugused kustutamise ja muutmise jäljed. Kõike saab nö lihvida kartmata selle määrdumist ning lõpptulemuse kvaliteet jääb kah puhtam. Ning lisaks tuleb muidugi see tohutu hulk võimalusi selle teksti jagamiseks. Paraku on aga minuarust tehnika tulevik hall.
Seda selle põhjusel et uuem tehnika kippub kiiluma kinni ning on minujaoks küllalti keeruline kasutada. Sama asi kehtib ka minuarust uuemate veebilehtede puhul, püütakse asi teha hea välimusega kui arvestamta selle kasutuslihtsust. Paljud lehed muutuvad selle viimase tõttu isegi aeglasemaks kui olid seda varem. Igasugused tehnilised vidinad. Alustades arvutidest kuni köögikombainideni välja on minumeelest kokku tõmmatud kvaliteedi poolest. Seda viimast just odavate toodete puhul. Näiteks ostsin Maxima poest arvutihiire, hiir nägi kõik välja tip-top, hind oli kah minujaoks suhteliselt okei. Kuus eurot pole just minujaoks suur raha kui töötab normaalselt teatud aja, aga võta sa näpust. Koju jõudes tuli välja et hiir ei hakanudki tööle. Samamoodi on olnud mul halbu kogemusi ka muude minujaoks taskukohaste hindadega toodetega. Sellele nähtusele olen ma nüüdsest muutnud oma ostuvalikut ning järgnev tehnika peab olema piisavalt odav kuid hinda vaadates pean arvestama ka selle kvaliteediga mille ma selle eest saan. Sellise asja kohta arvan ma siiski et hind on odav kuid mingisugune põhi kvaliteet võiks ju siiski olla. Kui mitte muud siis vähemalt võiks asi olla ju töökorras. Siinkohal mängis tegelekult rolli veel üks häiriv tõsiasi.
Poes oli telefoni levi piisavalt halb, ning ma ei saanud tagada neile avalduse täitmisel enda telefoni numbri õigsust sest mul ei ole seda peas ning lasin emal selle telefonitsi ütelda.
Üllatav oli aga veel see et kui küsisin et kas ma tohin jätta oma telefoninumbri asemel elektronposti kuna see on mul alati meeles siis sain vastuseks kerge aktsendiga eemalepeletava ``EI``. Hiir võeti mul loomulikult käest ning üteldi et minuga võetakse ühendust. Ning see ühendus mida ma ootan juba siiamaani ei pruugi kunagi tulla, tuginedes juba sellele tõsiasjale et mulle lihtsalt ei antud oma kontaktandmete jagamiseks valikut. Sellest lähtudes arvan ma nüüd et ei julge enam Maximast enam ühtegi toodet osta kuna selleks puudub minujaoks asjakohane garantii. Samas kui järjekorrad on meeletud, seisin järjekorras ikka päris pikalt ennem kui sain oma hiljem selgunud katkise hiire ostetud. Ning jah, paraku oli siis poe tagasiside selle summa eest mida ma ilmselt enam tagasi ei saagi.
Aga jah, kell on juba üpris palju, väsimus tikub vaikselt ka peale – ma arvan et siitkohalt lõppebki minu jutt.

Tänud et leidsid aega lugeda Smile

Teine osa

Tere taas, otsustasin siis nüüd lõpuks jätkata enda juttu.
Seekord kirjutan sellest mida ma hetkel tunnen ning milliseks minu elu on kujunenud.
Tunnen hetkel ennast päris väsinuna kuna kell on 5:37! Pole mingi ime et ma sellisel kellaajal midagi kirjutan sest olen juba harjunud olema kauem üleval kui tavaliselt.
Ma ei tea kaua ma enam vastu pean ehk kaua minu mõistus veel vastu peab kuna
hetkel on minu olukord üsnagi täbar. Ei oska enam kuidagi ennast aidata, võlad muudkui aga kasvavad, viimasel aja käivad isegi suitsiidi mõtted peast läbi. Läheksin meeleldi tööle kuid olen oma usu sellevastu kaotanud, mind ei taheta võtta tööle kuna pole kogemusi. Pealegi on mul huvi igasuguste asjade üle kadunud ning ei tea mis ametiga ma tegelda üldse tahaks. Õpinguid on mul ka raske jätkata kuna koolist hirmutavad mälestused. Oli üks paljude seast kes kannatas kiusamise all. Samas nüüd saan aru kui tüütu ma kohati olla võisin, sellegi poolest ei julge ma enam koole külastada. Mul ei ole aimugi kuidas mind koolis vastu võetakse, kardan et satun uuesti kiusamise ohvriks. Tean et on olemas ka koduõpe kuid ei tea kuidas see toimib.
Kohati tunnen et mu elul puudub üldse mingi mõte. Tahaks teha midagi mis on enneolematu. Kirjeldamatu.
Paraku ei tea ma veel mis see olla võiks. Kõige tobedam on selle kompoti juures see et isegi kui ma tahaksin midagi lahedat ning võimast teha siis puuduvad mul selleks igasugused võimalused. Vihkan kellegi käest abi küsida kuna olen siis justkui nagu kerjus või keegi saamatu. Kardan et satun jälle naerualuseks et ma mingi hale kuju.(napilt oleks praegu pisar silma tulnud)
Olen omadega täielikus tupikus ning väljapääsu sellest ei paista. Ma lihtsalt enam ei tea mida teha. Kirjutan seda siia kuna tunnen ennast siin turvalisemalt kui kusagil suures kogukonnas, ning tahan enda muredest kirjutada et hakkaks natukenegi kergem olla. Motivatsioon midagi üldse teha on kadumas. Isegi selle teksti kirjutamine siin on väsitav sest ei näe sellel mõtet.

Aga nüüd lõpetan, sest isu kirjutada kadus. Katsun mõtelda mida edasi teha.

Kolmas osa

Leitsin taas aega et lisada ka 3 osa, võibolla senistest kõige pikem ning põhjalikum.
Võrreldes eelmise osaga on palju asju liikunud paremuse poole.
Esiteks on mul tervis taas korras kuna olen ehitanud endale ülesse "systeemi" mis parandab ennast ise.
Hiljuti leitsin ka endale väikse tööotsa ning see andis mulle veel lootust juurde et suudan oma probleemidest kiiremini välja tulla. Õppimise kohapealt olen leidnud et vaatamata sellele et pole olnud koolis just kuigi edukas siis asjad mida olen ma tõesti soovinud selgeks õppida olen ma õppinud täielikult ise, ning olen selleüle päris uhke. Sellele toetudes olen ma saanud usku et kõik mida ma tahan saavutada elus selle ma ka saavutan. Samuti leian et ma pole saamatu. Kui ma midagi soovin siis ma selle ka saan. Aga olgu, see jutt oli nö. sissejuhatuseks või käe soojenduseks Very Happy
Tõeline teema on alles ees. Hoidke alt, siit ma tulen!
Seletan nüüd täpsemalt ning võimalikult detailselt kes ma õigupoolest olen.
Olen eriline inimene ning strateeg.
Minujaoks on strateegia üle kõige. see on minu olemuse A ja O
Ma ei anna KUNAGI lubadusi mõttega et ma need ka täidan, jätan endale ALATI võimaluse neid MITTE TÄITA.
Näiteks kui ma luban et tulen selleks kellaajaks sinna siis tähendab see seda et ma tulen VÕIBOLLA sinna.
Mis puutub usaldusse siis minu jaoks on usaldus nö kahe või enam kihiline.
Esimene kiht on see mis on kõige alus. See kiht on selline et ma ei usalda MITTE KEDAGI peale ISE ENDA.
Teine kiht on selline et usaldan sõpru olenevalt sõbrast ning teen vastavalt sellele plaane, ning jätan alati endale tagavara plaani juhuks kui sõber peaks oma lubadust mitte täitma vms.
Kolmas kiht on võõraste inimeste jaoks keda ma üldiselt ei tea. Usaldan neid ainult teatud asjadega. Ning ei usalda neile asju mida ma usaldan näiteks sõpradele.
Eelistustes ning teiste inimeste arvamustest ning huvidest ning arusaamdest siis niipalju, et ma ei tee kõiki asju nii nagu teevad seda teised inimesed ma teen asju nii nagu minule meeldib ning ise tahan teha. Minujaoks ei eksisteeri maailmas riike. On olemas ainult inimesed kui ühtne rass. Mul on savi kas inimene on mustanahaline või valge või mis iganes, vaatan iga inimest eraldi. ning ei üldista et nt neegrid on halvad või et venelased on suured sõdijad. Iga inimene on erinev.
Oma eelistusi teen ma vastavalt sellele kuidas ma ise tahan. nt:
Ma ei lähe tööle sinna kui ma leian et see palk minu jaoks liiga väike on, isegi kui keegi ütleb et mine sinna või et teised seal käivad ja neile meeldib.
Kui ülemus tuleb mulle ütlema et tee tööd kiiremini siis ütlen talle et teen tööd nii kuidas mina tahan ning kui sulle midagi ei meeldi siis mine Pe**e ning lähen töölt minema või lepib ülemus sellega mis ma talle ütlesin. rohkem valikuid ma talle ei anna.
Kui keegi ütleb mulle et olen selle riigi kodanik siis eksid, ma ei ole ühegi riigi omand ega pole kunagi olnud ma kuulun AINULT ise-endale ning teen endale eluga seda mida ISE TAHAN. Kui tahan siis tapan ennast ära. See on minu elu ning selleüle otsustan AINULT mina.
Kui keegi rikub oma elu ära või mida iganes siis ei puuduta see mind sest igaühel on õigus otsustada oma elu üle ISE kui ta seda soovib.
Kui mulle ei anta võimalust oma elu üle ise otsustada siis ma lihtsalt VÕTAN selle ÕIGUSE!
Kui ma midagi loon siis teen ma seda nagu MINA tahan ning kui kellegile see ei meeldi siis mind lihtsalt EI KOTI.
Nt: Ultracore Minecraft server on minu loodud. DkDuk (Endine Omanik) üritas seda minult üle võtta sest arvas et on selle ära teeninud, kuid ei teeninud sest selle serveri looja/autor olen siiski mina ning ainuüksi mina otsustan mida ma sellega peale hakkan. täielikult. See et ta oli serveri omanik ei tähenda seda et ta oli selle looja/autor. ning ei tähenda seda et tal on selleüle otsustada. Tean et ta kannab sellepeale viha aga mul on sellest savi sest ma ei pea kellegi peale viha. Viha on minu jaoks kõigest emotsioon mida saab vältida ning mis takistab mul mõelda.
Tean et inimesed on erinevad ning ootavad midagi erilist. Minu ülesanne algusest peale on olnud just midagi sellist luua. Ma annan endst parima et asi tuleks lihtsalt parimaist parim kuid see ei ole kerge, vigu tuleb kõigil ette. Kõiki asju ei ole lihtsalt võimalik ette arvestada ning teha. Sellepärast on ka serveris tihtipeale vead ning puudujäämised. Server on ALATI arengujärgus. isegi siis kui ma serveriga ei tegele mõtlen ma sellele et kuidas seda muuta veelgi paremaks.
Jätkub...

Neljas osa

Vahepeal on muutunud nii mõndagi, sain töölt kinga kuna ülemust ei kottinud inimste heaolu vaid raha, see on paraku tänapäeval aina enam kasvav trend. Kahju on vaadata millises suunas liigub tänane ühiskond kuid ei saa sellese paraku midagi teha. üks inimene siin maakeral võrdub si*ajunniga kosmoses. Tuli mõte kirjutada 4. osa sest 3. osa jätkamiseks pole mul hetkel mõtteid. Tunnen viimasel ajal aina enam et kogu mu maailm on kokku kukkumas. Nii vaimselt kui füüsiliselt. Füüsiline maailm on paraku seoses vaimsega seega pole imestada kui ma ükskord lihtsalt otsad annan. Aga pole hullu maailmas on inimesi palju. ning nagu ma ütlesin juba eelnevalt siis sellele tuginedes ei koti kedagi kui üks inimene siit ilmast lahkub. No vähemalt ei näe ma seda jubedust mis ootab inimkonda ees kui selline areng maailmas jätkub. Edu teile kiviajal Very Happy
Muuseas kes siis veel ei tea siis mu vana arvuti andis ka otsad ning pidin ostma uue. sain päris hea masina hea hinna eest.
Millegipärast painab mind siiski see mõte ikka ja jälle et olen siia ilma loodud millegi erilise jaoks kuid neetud küll... Vot ei tea mis asi see küll olla võiks.
Tunnen viimasel ajal ka seda et see maailm siin kus ma hetkel elan on ikka puruigav. pole mitte midagi mis annaks mulle põhjuse miks tahta siin neetud planeedil elu nautida. Kui kellegil on mõtteid mis võiks seda asja muuta siis palun ande endast märku. foorumis regamine ei tohiks ju ometi tükki küljest võtta või on isegi see liialt raske. Ehm jah. Arvan siiski et mitte kedagi ei koti mu mured. Teate mis? Lõpetan tänaseks. Tänan et leidsid vähemasti ega lugedagi. Cya :3

Viies osa

Nonii on aeg käes viienda osa jaoks. Seekord tuli mul mõte kirjutada sellest mida ma arvan 21. sajandi internetist, reklaamidest ning üleüldiselt igasugusest pullisitast Very Happy
Esiteks: Arvan et internett on üle ujutatud igast sitaga mida normaalsed inimesed enamjaolt üldse ei vaja.
Teiseks: Arvan et reklaamid on küll vajalikud kuid seda ainult juhul kui neid ei kasutata liialt palju, need ei sisalda laus debiilsusi, inimene saab vabalt valida kas ta tahab neid üldse näha või mitte.
Kolmandaks: Arvan et Facebook on algusest peale üks paras pullisitt sest
1. Selle sinine disain ajab mind oksele
2. See laeb üli aeglaselt kuna enamus selle sisust on täielik pask sh. reklaamid
3. Inimesed võivad postitada seal igast saasta mis on totaalne sitt.
4. Facebook on üleüldiselt üks mõtetutu koht.
5. Inimesed on nii napakad et muudavad ka normaalsed inimsed lolliks sest ei suuda seda "sinist paska" peatada.
6. Ma ise kasutan seda "sinist paska" kuna ma olen ka fucking suhtlev olend kuigi enamus inimesi on kuradi lambad kes ei suuda, ei taha, või ei viitsi siin foorumis kirjutada minuga. (Tõsiselt inimesed - Pange ennast põlema!)
Neljandaks: Seda teksti siin on vaadatud vähemalt 900 korda! kuigi sellest 900st on ainult 1 kord vastatud!!! - nagu tegelt ka, mida vittu??? WHAT?
Aga ikkagist tänan et lugesid, kui ikka lugesid. kui mitte siis mine perse xD
Viiendaks: Ma ei viitsi rohkem kirjutada Very Happy

Kuues osa(6th part)

Järgnev osa on kirjutatud inglise keeles kuna enamus maailma valdab seda.
Following part is written in english because of fact most of the world can understand it.
Greetings world, as you can see the following part is in english as i really want to share my idea to everyone despite what ever is your mother language.
We live in a world full of madness.
I always wondered if hell is bad and heaven is good, yet what if the world we are living on is everything we wanted to be. We can manage the world as we wanted it to be. So basically we are all gods in some point of it. We want food, we grow it. We want cool buses/cars/planes/boats/buildings/factories etc., We build them. Whatever we want for ourselves we just create. However the is a limit, and the limit is our fellow humans and their ideas and feelings. I always though that feelings are our weakness. Always wanted to turn off that weakness but never - NEVER could not do that. And this is our REAL LIMIT. we cant just take and turn off the feelings and i think there is a good reason. Without feelings we could just be dead, robots, or just objects without soul and/or passion.
So this was just another intro.

Well i decided to make myself clear to everyone reading this text so lets get started.

What i want is perfection as i am partially perfectionist.
It does not mean that i make no mistakes. in fact everyone makes them.
The real question is about to learn from them, we cant learn some things without making a mistakes.
Some mistakes i made or someone else did can be really harmful even if we did not notice the mistake by ourselves.
For now i am pretty sure there are grammar mistakes and that is just typical so
i just dont care much about them as much while writing this text over here. But i eventually gonna read this "piece of art" over here again later to fix common and discovered grammar mistakes that i am aware of. If any of you my fellow readers notice a grammar mistake or have sugestion then just please, let me know i see what can i do for it. Thats how people shall actually act as a community. If you dont have time/interest etc. then feel free to just skip this part. Smile
I actually love writing things sometimes because im bored and just want to share stuff i am thinking of, While drinking coffee. :3
I am not sure if you noticed how fast this forum/page loads, but i am sure thats this is the way i wanted to be. simplicity FTW.
Hmmph. Wonder if we mix simplicity, efficiency and maybe something more then what would we get, for me it could possibly be just perfection. Very Happy
F*** i just ran out of coffee LOL.
I feel tired of writing right now but i also dont have anything better to do so ill just continue.
If you need a hero then i thing you just found one if you trust me, if not then i just dont care as hero has a really wide meaning.
I just dont see any point right now to use my skills as i dont need to.
When i am gonna use my skills:
I got threatened and/or abused.
My friends threatened and/or abused.
People are threatened and/or abused.
Nature is abused.

BE AWARE, I AM GOING TO USE MY SKILL REALLY SOON AS THE PEOPLE ARE ABUSING HELPLESS, SICK, POOR, AND ME!

THE WAR HAS BEGUN, JUSTICE WILL WIN! - EVEN WHEN I DIE IN THIS WAR!

end of part 6.

Last edited by Pengaboy on Fri 17 Mar 2017, 04:53; edited 10 times in total (Reason for editing : update)

Homepage: http://ultracore.realbb.net
E-mail: ucore@hotmail.com
YouTube: Greenhex network

View user profile http://ultracore.realbb.net

Guest

Guest
Võibolla see siin ongi sinu kutsumus? Hakata pidama blogi ning saavutada teatud tuntus blogijate seas? Mafioso

Preester wrote:Võibolla see siin ongi sinu kutsumus? Hakata pidama blogi ning saavutada teatud tuntus blogijate seas? Mafioso
... Ise ka usud? Minu sisetunne ütleb pigem seda et mõni inimene läheb siit ilmast teise ilma.

Homepage: http://ultracore.realbb.net
E-mail: ucore@hotmail.com
YouTube: Greenhex network

View user profile http://ultracore.realbb.net

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]